O mnie

Nie boję się nowych wyzwań - każdego dnia podejmuję decyzje biznesowe i prowadzę przedsiębiorstwo z branży automotive, a także wspieram liderów w kształtowaniu ich metod zarządczych.

Jestem przedsiębiorczynią, mentorką, właścicielką firmy MB Pneumatyka, a także psychologiem i filologiem języka angielskiego w jednej osobie.

Wyróżnienia


LISTA 100 KOBIET FORBES WOMEN 2020

Obecność wśród 100 kobiet, których głos dawał nadzieję i wskazywał drogę to dla mnie ogromna nobilitacja. Jestem dumna, że znalazłam się wśród takich nazwisk jak Michelle Obama, Angela Merkel, Iga Świątek czy Olga Tokarczuk. To dla mnie dowód, że to co robię ma sens, a tak ogromne wyróżnienie daje mi siłę do dalszego działania. Serdecznie dziękuję i obiecuję, że zrobię jeszcze więcej!

PLEBISCYT BRANDME CEO 2020

Kapituła plebiscytu wybierając laureatów przywiązywała szczególną uwagę do oceny liderów, którzy w czasie wymuszonej transformacji zdali egzamin biznesowej dojrzałości. Był to dla nas wszystkich szczególnie trudny i niepewny czas, dlatego tym bardziej wyróżnienie “Forbesa” jest dla mnie szczególne. Odbierając nagrodę usłyszałam, że moja postawa w inicjowaniu nowatorskich działań i podejmowaniu odważnych decyzji była inspiracją dla innych. To duży sukces, ale jeszcze większa odpowiedzialność. Dla mnie to również zdany egzamin ze świadomego przywództwa.

NAGRODA GOSPODARCZA PREZYDENTA RP

Nie ma większego sukcesu dla założyciela firmy niż świadomość, że jego przedsiębiorstwo jest doceniane przez innych. Takim dowodem było wyróżnienie MB Pneumatyka Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP w kategorii “Firma Rodzinna”. Zwycięstwo nad o wiele większymi, znanymi z giełdy przedsiębiorstwami było dla mnie, mojej rodziny i całego zespołu najwyższym wyróżnieniem.

RODZINNY AKCELERATOR ROZWOJU “FORBESA”

Kiedy w grudniu 2019 roku podczas I Kongresu Firm Rodzinnych “Forbesa” przedstawiamy oczekiwania przedsiębiorców co do współpracy z instytucjami finansowymi, nie pomyślałam nawet, że tego samego dnia będę odbierała nagrodę „Rodzinny akcelerator rozwoju 2019 roku” przyznaną przez redakcję miesięcznika Forbes. Poza zdobytą w czasie merytorycznej debaty wiedzą, wzbogaciłam się również o świadomość, że MB Pneumatyka produkujący komponenty do samochodów użytkowych, przyczyniła się do przyspieszenia obrotów biznesu.

SUKCES PISANY SZMINKĄ

Jako przedsiębiorczyni, a przede wszystkim kobiecie - niezmiernie zależy mi na podnoszeniu wartości i znaczenia kobiet, które każdego dnia na równi z mężczyznami spełniają się w biznesie. Dlatego wyróżnienie w X edycji konkursu Bizneswoman Roku Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką stało się dla mnie jednym z największych, życiowych osiągnięć. Cieszę, że znaczenie kobiet w biznesie jest dostrzegane, a one same osiągają w nim ogromne sukcesy.

RADA DS. PRZEDSIĘBIORCZOŚCI PRZY PREZYDENCIE RP

Propozycję wejścia do Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP przyjęłam z ogromną determinacją i chęcią działania. Uznałam ją za szansę by dać przedsiębiorcom realny wpływ na legislację, tworzenie PKB czy nowe miejsca pracy. Cenię współpracę oraz możliwość wymiany doświadczeń i pomysłów. Szansa jaką otrzymałam jest dla mnie szczególnie cenna, ponieważ daje mi możliwość uczestnictwa w kreowaniu konkurencyjności polskich firm na arenie międzynarodowej.