E-MAIL [email protected] Obsługa klienta [email protected]

Kontakt

Masz pytania?

Ja mam odpowiedzi

Skontaktuj się ze mną i zarezerwuj termin rozmowy

Contact Form Demo

Najczęstsze pytania

Mailową. Odpowiadam najpóźniej po 6 godzinach. Chyba, że to święta, weekend, czy urlop. Wtedy otrzymacie stosowną informację zwrotną.

Głównie z liderami, którzy zmagają się z wyzwaniami w zarządzaniu w dzisiejszym niestabilnym świecie. Potrzebują wypracować swój styl współpracy z zespołem. Często czują, że potrzebują wprowadzić zmianę, ale nie do końca wiedzą jak. Zmagają się z czasem, projektami, zespołami. Pokazuję im, jak można wyjść z impasu i nabrać wiatru w żagle. Jak poukładać swoją pracę i zarządzać zespołami, aby przejść z działania na poziomie operacyjnym do działania zarządczego.

Tak. Pomagam im nakreślić ramy własnego biznesu. Biznesplan to nie wszystko. Pomysł, zdobycie finansowania to tylko podstawa. Warto, by były solidne. Prawdziwą sztuką jest jednak utrzymanie firmy na powierzchni i rozwijanie jej. Nawet najlepszy pomysł się nie obroni, jeśli będzie źle zarządzany. Dlatego nie skupiam się tylko na początkowych etapach firmy. Jestem mentorem także w kolejnych fazach rozwoju biznesu.

Tak. Nie mam w Polsce konkurencji dla swojego biznesu. Nawet jeśli miałabym, to podeszłabym do niej twórczo, jak do wyzwania. Uważam, że powinniśmy dzielić się swoimi doświadczeniami i wspierać w ekspansji.

Mam dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy produkcyjnej, która dostarcza swoje wyroby na wszystkie kontynenty. Przeszłam wiele kryzysów i wyszłam z nich obronną ręką. Działanie kryzysowe to moje drugie imię. Im trudniej, tym większa kreatywność i szybsze działanie. Chętnie dzielę się tym doświadczeniem i wpieram liderów, którzy mają chwilowy brak pomysłów na dalsze działanie, bądź konkretne rozwiązanie.

Tak.

Wszystko zależy od imprezy i celu jej organizacji. Podchodzę do tego indywidualnie.